zaloguj się | rejestracja

Zrymy.pl - O co chodzi?
Co tą są zrymy, jak je tworzyć, co z nimi robić...

Co to są zrymy?
Zrymy to śmieszne rymowanki umieszczane na różnych zdjęciach i obrazkach. Zrym powinien dotrzeć do jak największej ilości osób, dlatego należy dzielić się nimi ze znajomymi w serwisach społecznościowych, komunikatorach internetowych, na forach, blogach itp.
Jak stworzyć zryma?
Stworzenie własnego zryma jest bardzo proste. Wystarczy dobry pomysł, ciekawe zdjęcie i nasz innowacyjny kreator zrymów.
Jak korzystać z kreatora zrymów?
Tworzenie zryma składa się z dwóch kroków:
  1. Wybór i wgranie obrazka - wybierz obrazek z dysku swojego komputera i wgraj na serwer. W celu zachowania wysokiej jakości zaleca się, aby wgrywany obrazek miał co najmniej 600 pixeli szerokości.
  2. Dodanie i sformatowanie tesktów - aby dodać nowe pole tekstowe kliknij dwa razy w dowolne miejsce na obrazku. Wpisz i sformatuj tekst korzystając z narzędzi jakie daje kreator (kolor, rozmiar i krój czcionki) i zatwierdź przyciskiem "OK". W trakcie tworzenia zryma masz możliwość edycji dodanego już pola tekstowego. Wystarczy, że klikniesz na wybrane pole tekstowe, a otworzy się panel edytora. W razie potrzeby możesz również przenosić i dowolnie układać pola tekstowe przeciągając je za krawędź. Pamiętaj, że na zrymie widoczne będą tylko teksty dodane na obrazku.